All about Webkinz... 'cause our life is WeBkInZ!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Forum neactiv

In jos 
AutorMesaj
Fauna
Vizitator

MesajSubiect: Forum neactiv   Lun Mai 02, 2011 1:22 am

hey,eu ador acest forum,dar vad ca Stefzyk nu a mai intrat de muult No Trist Trist .Eu IUBESC acest forum,fiindca e singurul care e fara sa te inregistrezi(pana vin parintii in 23 iulie)+ca e GROZAV bounce I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you .Mi-ar placea sa scrieti si voi despre acest subiect,daca va place asa,sau macar un ,,Bine zis'',sau ,,DA,e cam gol''.VA ROOOOG Black and White Chee Black and White Chee Black and White Chee Black Poodle Black Labrador Grey Squirrel .MULTUMESC MULT!!!!!
Sus In jos
roby gamer
Incepator Webkinz
Incepator Webkinz

Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 19
Localizare : 30 12 1998

MesajSubiect: Re: Forum neactiv   Sam Mai 07, 2011 5:38 am

Fauna a scris:
hey,eu ador acest forum,dar vad ca Stefzyk nu a mai intrat de muult No Trist Trist .Eu IUBESC acest forum,fiindca e singurul care e fara sa te inregistrezi(pana vin parintii in 23 iulie)+ca e GROZAV bounce I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you .Mi-ar placea sa scrieti si voi despre acest subiect,daca va place asa,sau macar un ,,Bine zis'',sau ,,DA,e cam gol''.VA ROOOOG Black and White Chee Black and White Chee Black and White Chee Black Poodle Black Labrador Grey Squirrel .MULTUMESC MULT!!!!!

BINE ZIS!!
ESTE CEL MAI BUN FORUM!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Fauna
Vizitator

MesajSubiect: Forum neactiv   Mar Mai 17, 2011 6:36 am

Mersi roby gamer ca ma sustii!Precum spuneam,acest forum e GROZAV!   
Sus In jos
roby gamer
Incepator Webkinz
Incepator Webkinz

Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 19
Localizare : 30 12 1998

MesajSubiect: Re: Forum neactiv   Mar Mai 17, 2011 8:17 pm

cu placere Foarte Fericit
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Fauna
Vizitator

MesajSubiect: Forum neactiv   Mar Mai 31, 2011 6:11 am

Ce zici daca eu asi fi eu un fel de admin al forumului,adica sa am eu grija de el pana se intoarce Stefzyk?Eu asi fi de acord si atunci imi pun si numele de utilizator in loc de Fauna il pun ,,Fauna-ajutor de forum pana vine adminul''.Ce zici,roby gamer?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Forum neactiv   

Sus In jos

Forum neactiv
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personalizarea template-ului viewtopic_body
» Cerere script legenda
» Ipb Counter-strike Special FG