All about Webkinz... 'cause our life is WeBkInZ!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Concurs ,,Povestea Webkinz-ului tau"

In jos 
AutorMesaj
Stefzyk
Administrator

Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 19
Localizare : Zumwhere

MesajSubiect: Concurs ,,Povestea Webkinz-ului tau"   Mar Mar 01, 2011 1:46 am

Trebuie sa scrieti o compunere de maxim 500 de cuvinte despre Webkinz-ul vostru favorit. Premiul este un cod de Mazin Hamster, de pe Ganz eStore, la alegere.
Bafta!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://kinzpeople.forumz.ro
Stefzyk
Administrator

MesajSubiect: Re: Concurs ,,Povestea Webkinz-ului tau"   Vin Mar 11, 2011 5:49 am

Haideti, participati!
Sus In jos
wachy fan nr.1
Incepator Webkinz
Incepator Webkinz

Data de inscriere : 01/03/2011

MesajSubiect: Re: Concurs ,,Povestea Webkinz-ului tau"   Dum Mar 13, 2011 6:39 am

trebuie doar sa fac compunerea...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Stefzyk
Administrator

MesajSubiect: Re: Concurs ,,Povestea Webkinz-ului tau"   Lun Mar 14, 2011 6:21 am

wachy fan nr.1 a scris:
trebuie doar sa fac compunerea...
lol!
Sus In jos
Fauna
Vizitator

MesajSubiect: CONCURS   Mar Mar 15, 2011 1:33 am

PETI

E o zi frumoasa de vara.Sunt tare fericita,fiindca am luat un webkinz.Ea este cea mai buna pisica pom pom.Ea o ingrijeste pe Jessica,puiul ei.Peti are o codita stufoasa,plina cu sclipici.Ea o ajuta pe Stuff la curatenie.Peti este o pisica foarte desteapta.Merge la scoala ,,Kinzville Academy'' si are multe insigne.In fiecare seara,ea se spala pe dinti,pe fata si isi perie blana si codita.Dupa aceea,ii face o baita lui Jessica,puiul ei.
Azi,Peti a facut o multime de lucruri:a avut grija de Jessica,a luat insigna nr.5 la academie si a petrecut mult timp cu prietenii in Clubul Prietenilor.A cumparat 4 mere,din care i-a dat doua unui catel Golden Retriver.Apoi,ea a mancat 1 mar si a hranit-o si pe puiul ei.Jessica e mereu rasfatata de mamica sa.
Tot azi,ele au musafiri.Peti incepe sa dea cu mopul de jos,Jessica isi aranjeaza patutul si hainele,iar Stuff face Sushi.Stuff a castigat 5 insigne la gatit Sushi.
Dupa o ora,musafiri au plecat.Peti se duce la servici,unde ia parte la o petrecere.Cand se intoarce acasa,ea incepe sa o spele pe Jessica,apoi pe ea.Pe cand sa intre in pat,ele sunt surprinse de sunetul soneriei de la usa.Era vecina lor,care le spuse ca,daca vor sa faca o fapta buna,sa doneze 12 kc.pentru catelul Golden Retriver.Peti,fiind o pisica generoasa,nu a donat 12 kc,ci 22!Jessica ii spuse mamei sale ca o iubeste si ca e o mama grozava.Peti adormise cu gandul la fapta buna facuta!!!!

sper ca e bine.trebuie sa mentionez ca am 9 ani si ca promit ca am facut-o singura!
SPER SA-TI PLACA sunny
Sus In jos
simonescu
Incepator Webkinz
Incepator Webkinz

Data de inscriere : 23/07/2011

MesajSubiect: Re: Concurs ,,Povestea Webkinz-ului tau"   Sam Iul 23, 2011 5:05 am

Salut! Sunt un catelus Dazzle Daschund Webkinz si as dori sa iti spun cate ceva despre mine. Daca esti interesat sa incepem!
Eu sunt cel mai stralucitor animalut de pe Webkinz. Pana si stele cele mai luminoase, pe care le gasesc la Alissa ’s chalenge ingenunchiaza in fata mea. Sunt mandru sa pot avea culoarea trandafirului roz si ca sunt animalutul prietenei mele cele mai bune.
Trandafirul roz il poti gasi chiar in gradina mea, alaturi de multe alte flori.
Culoarea mea simbolizeaza fericirea, bucuria, pacea si multe alte lucruri frumoase pe care vi le transmit cu caldura.
Desi picioarele mele sunt scurte nu ma ingreuneaza deloc cand merg, si nici pe departe cand ma joc pe Arcade si Tournament area.
Eu sunt foarte jucaus. Toate animalutele de pe webkinz sunt incantate sa se joace cu mine desi sunt un pic cam timid.
Imi place sa fiu in pas cu moda si ador creatiile lui P.J. Concursurile la care particip demonstreaza ca sunt foarte competitiv. Mie imi plac nestematele pe care le prind zilnic in zona Colectionarilor. Eu prind cele mai multe nestemate. Imi place sa descopar tainele invataturii oferite de unica miss Cowline. Tabby von Miew este cea mai buna deoarece imi ofera o gramada de slujbe la care sa particip. Prietenii mei ma adora. Cel mai mult imi place sa ma joc cu Pisicuta Cenusie. Suntem cei mai buni prieteni.
Vreau sa iti impartasesc un secret. Sunt inebunit asa de tare de inghetata incat aproape m-as casatori cu ea, dar as manca-o in luna de miere, sau poate chiar la nunta.
Cam atat despre mine. Sper sa ne vedem curand!
Foarte Fericit
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Concurs ,,Povestea Webkinz-ului tau"   

Sus In jos

Concurs ,,Povestea Webkinz-ului tau"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Auslogics Disk Defrag - un program pentru defragmentarea si repararea erorilor a pc-ului
» Personalizarea template-ului viewtopic_body
» Control total al smartphone-ului Android, utilizând PC-ul. Totul rapid și foarte uș
» Blocarea pc-ului cand vizionam un film online

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Webkinz the Best! :: Concursuri :: Concursurile administratorilor-
Mergi direct la: